15.12.2016

Dariusz

Przewodniczący Rady Społecznej Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Ostrowi Mazowieckiej Zbigniew Kamiński informuje, że w dniu 12 czerwca 2017r. o godz. 13:00 odbędzie się posiedzenie Rady Społecznej

CMPK

Cel i zakres usług

Celem Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Ostrowi Mazowieckiej jest udzielanie świadczeń zdrowotnych finansowanych ze środków publicznych ubezpieczonym oraz innym osobom uprawnionym do tych świadczeń na podstawie odrębnych przepisów nieodpłatnie, za częściową odpłatnością lub całkowitą odpłatnością, w szczególności w zakresie:

1) świadczeń szpitalnych,

2) ambulatoryjnej opieki specjalistycznej,

3) podstawowej opieki zdrowotnej,

4) ratownictwa medycznego i pomocy doraźnej,

5) nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej,

6) rehabilitacji leczniczej,

7) prowadzenia diagnostyki laboratoryjnej i obrazowej,

8) opieki nad kobietą ciężarną i jej płodem, porodem, połogiem oraz nad noworodkiem,

9) wydawania orzeczeń i opiniowanie o stanie zdrowia,

10) szerzenia oświaty zdrowotnej,

11) promocji zdrowia,

12) organizowania i prowadzenia nadzoru specjalistycznego nad udzielanymi świadczeniami zdrowotnymi zgodnie z obowiązującymi przepisami.