w dniu 12 grudnia 2017r. o godz. 12:00 odbędzie się posiedzenie Rady Społecznej

w dniu 12 grudnia 2017r. o godz. 12:00 odbędzie się posiedzenie Rady Społecznej

Praca dla lekarza specjalisty w dziedzinie anestezjologii i intensywnej terapii

Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Ostrowi Mazowieckiej pilnie zatrudni w pełnym wymiarze czasu pracy do Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii lekarza specjalistę w dziedzinie anestezjologii i intensywnej terapii. Praca w ramach umowy cywilnoprawnej.

(na adres e-mail: spzzozom@wp.pl lub składanie w siedzibie SPZZOZ.

Szczegółowych informacji można uzyskać pod nr (29) 74-637-73.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych: t.j. Dz. U. z 2016 r. poz. 922).

Data dodania 06.11.2017

Oferta na umowę zlecenie - Administrator projektu

Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Ostrowi Mazowieckiej poszukuje kandydatów na stanowisko Administrator projektu w projekcie pn.: "Poprawa efektywności systemu ratownictwa medycznego w powiecie ostrowskim poprzez przebudowę i doposażenie SOR", współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko.

Data dodania 29.11.2017

Oferta na umowę zlecenie - Koordynator projektu

Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Ostrowi Mazowieckiej poszukuje kandydatów na stanowisko Koordynator projektu w projekcie pn.: "Poprawa efektywności systemu ratownictwa medycznego w powiecie ostrowskim poprzez przebudowę i doposażenie SOR", współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko.

Data dodania 29.11.2017

Praca  dla elektryka

Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Ostrowi Mazowieckiej (SPZZOZ) zatrudni elektryka.

(na adres e-mail: spzzozom@wp.pl lub składanie w siedzibie SPZZOZ.

Szczegółowych informacji można uzyskać pod nr (29) 74-638-62.

Ogłoszenie dla elektryka

Praca  dla Ginekologa

Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Ostrowi Mazowieckiej (SPZZOZ) zatrudni na dyżury w Oddziale Ginekologiczno-Położniczym lekarza specjalistę w dziedzinie położnictwa i ginekologii w ramach umowy cywilnoprawnej.

(na adres e-mail: spzzozom@wp.pl lub składanie w siedzibie SPZZOZ.

Szczegółowych informacji można uzyskać pod nr (29) 74-637-73.

Ogłoszenie dla ginekologa

Praca  dla Ortopedy

Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Ostrowi Mazowieckiej zatrudni na dyżury w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym lekarza ortopedę (specjalistę w dziedzinie ortopedii i traumatologii narządu ruchu  lub w trakcie specjalizacji co najmniej po 2 roku specjalizacji).

(na adres e-mail: spzzozom@wp.pl lub składanie w siedzibie SPZZOZ.

Szczegółowych informacji można uzyskać pod nr (29) 74-638-62.

Ogłoszenie dla ortopedy