Dariusz

Przewodniczący Rady Społecznej Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Ostrowi Mazowieckiej Zbigniew Kamiński informuje, że w dniu 21 września 2017r. o godz. 13:00 odbędzie się posiedzenie Rady Społecznej zwołane w trybie pilnym zgodnie z § 4 ust. 5

Polityka prywatności witryny internetowej www.szpitalostrowmaz.pl
Niniejsza polityka prywatności dotyczy witryny internetowej prowadzonej przez

Samodzielny Publiczny Zespół
Zakładów Opieki Zdrowotnej
w Ostrowi Mazowieckiej
www.szpitalostrowmaz.pl

wyjaśnia w jaki sposób gromadzone i chronione są dane osób (użytkowników) korzystających z witryny internetowej. Korzystając z naszej witryny internetowej wyrażacie Państwo jednocześnie akceptację niniejszej polityki prywatności oraz zgodę na przetwarzanie Państwa danych osobowych zgodnie z przepisami prawa oraz przedstawionymi poniżej warunkami.

Gromadzenie danych osobowych
Korzystanie z większości witryny internetowej nie wiąże się z koniecznością rejestracji, podawania danych osobowych oraz logowania. Przekazywane nam dane osobowe (takie jak: imię i nazwisko, adres e-mail, nazwa firmy, adres służbowy, numer telefonu itp.) mogą dotyczyć m.in. nawiązania kontaktu z Państwem, lub też umieszczenia Państwa na liście odbiorców wiadomości dotyczących ratingów przyznawanych przez Samodzielny Publiczny Zespoł Zakładów Opieki Zdrowotnej
w Ostrowi Mazowieckiej.
Za pośrednictwem naszej witryny mogą także być gromadzone dane nieosobowe, takie jak nazwa domeny, adres IP komputera, typ przeglądarki itp. Dane te wykorzystywane mogą być w celu analizy statystyk dotyczących prowadzonej przez Samodzielny Publiczny Zespoł Zakładów Opieki Zdrowotnej w Ostrowi Mazowieckiej  witryny internetowej oraz w celu optymalizacji działania naszej witryny.

Wykorzystywanie danych osobowych
Nie dzielimy się, nie licencjonujemy i nie odsprzedajemy danych osobowych gromadzonych w ramach naszej witryny internetowej. Zgromadzone dane mogą zostać przekazane w szczególnych przypadkach wyłącznie: następcom prawnym.

Środki bezpieczeństwa
Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Ostrowi Mazowieckiej stosuje odpowiednie środki ostrożności mające na celu ochronę gromadzonych danych osobowych przed utratą, ujawnieniem oraz nieupoważnionym dostępem lub modyfikacją. Do stosowanych środków bezpieczeństwa należą m.in. środki prawne, administracyjne oraz techniczne (takie jak bariery ochronne, oprogramowanie antywirusowe i antyszpiegowskie oraz – tam gdzie jest to wymagane – technologie szyfrujące).
Zastrzegamy jednak, że mimo podjętych przez nas środków mających na celu stworzenie i utrzymanie bezpiecznej oraz niezawodnej w użytkowaniu witryny, niemożliwe jest pełne zagwarantowanie poufności przekazywanych nam danych i materiałów. Jako użytkownicy Internetu muszą Państwo liczyć się z ryzykiem negatywnych skutków ewentualnych działań o charakterze przestępczym podejmowanych przez innych użytkowników.