W dniu 6 grudnia 2018r. odbędzie się posiedzenie Rady Społecznej

INFORMACJA o zmianie

Zarząd Powiatu w Ostrowi Mazowieckiej zleci biegłemu rewidentowi przeprowadzenie badania sprawozdania finansowego

W dniu 6 grudnia 2018r. odbędzie się posiedzenie Rady Społecznej

05.12.201800:00

W dniu 6 grudnia 2018r. bezpośrednio po Sesji Rady Powiatu Ostrów Mazowiecka (która zacznie się o godz. 13,00), w siedzibie Starostwa odbędzie się posiedzenie Rady Społecznej Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Ostrowi Mazowieckiej z następującym porządkiem obrad:

1. Otwarcie posiedzenia.

2. Uchwalenie porządku obrad.

3. przyjęcia protokołu z posiedzenia Rady Społecznej SPZZOZ w Ostrowi Mazowieckiej z dnia 5 czerwca 2018r.

4. podjęcie Uchwały Rady Społecznej Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Ostrowi Mazowieckiej w sprawie zaopiniowania aktualizacji planu finansowego na 2018r. oraz zmiany w „Wieloletnim Planie Inwestycyjnym SPZZOZ w Ostrowi Mazowieckiej na lata 2016 – 2020”

5. podjęcia uchwały Rady Społecznej Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Ostrowi Mazowieckiej w sprawie zaopiniowania planu finansowego na 2019r.

6. Sprawy różne.

7. Zakończenie posiedzenia.