Opieka Duszpasterska

1. Kaplica Szpitalna znajduje się na drugim piętrze łącznika części A, B, C Szpitala.

1. Opiekę duszpasterską sprawuje Ksiądz Kapelan szpitalny wyznania rzymsko-katolickiego.

1. Msza Święta w Kaplicy Szpitalnej odprawiana jest każdego dnia oprócz poniedziałku i czwartku o godzinie 15:00. Spowiedź przed Mszą Świętą od godz. 14:30.

1. Spowiedź i Komunia Św. chorym, których stan zdrowia nie pozwala na uczestniczenie we Mszy Świętej, jest udzielana we wszystkie dni oprócz poniedziałku i czwartku od godz. 11:00 i 15:45.

1. Posługą sakramentalną dla chorych służy w oddziałach codziennie oprócz poniedziałku i czwartku w godzinach 11:00 – 17:00.

1. W nagłych wypadkach można kontaktować się z księdzem kapelanem telefonicznie (604-337-514) lub prosić o kontakt z księżmi z Parafii p.w. Opatrzności Bożej w Ostrowi Mazowieckiej.”