Pacjencie, nie stój w kolejce!

Zarejestruj się do lekarza przez internet

mpi
W MPI znajdziesz wyniki
swoich badań laboratoryjnych,
RTG oraz dokumentację medyczną

Od dnia 02 stycznia 2020 r. Rejestracja Telefoniczna do Poradni Specjalistycznych czynna jest w godz. 08.00 - 15.30

Usługi komercyjne SPZZOZ

cennik

MOBILNE STANOWISKO NFZ

MOBILNY NFZ OSTROW MAZ GRUDZIEN-1(1)

Komunikat NFZ dla pacjnetów

Poradnik dla pracowników medycznych i aptekarzy

tip_baner_maly

Szpital Powiatowy im. Marii Skłodowskiej – Curie w Ostrowi Mazowieckiej SPZZOZ zajął 14 miejsce w Narodowym Rankingu Szpitali.

,,SUPER express” z dnia 19 maja 2008r. opublikował listę 100 najlepszych szpitali w Polsce. Nasz Szpital sklasyfikowany został na 14 pozycji pod względem ilości zdobytych punktów na 304 placówki, które zdecydowały się przystąpić do rankingu.
Narodowy Ranking Szpitali przebiegał pod patronatem Ministerstwa Zdrowia. Do oceny wzięto pod uwagę następujące kryteria: uzyskane certyfikaty i wyróżnienia, ewentualne zadłużenie, remonty. Ogromne znaczenie miało, czy szpital posiada certyfikat Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia, a także opinie pacjentów wyrażone w Ankiecie Satysfakcji. Pacjenci oceniali min. warunki w szpitalu, czystość, jakość wyżywienia, fachowość oraz uprzejmość lekarzy i pielęgniarek.

Szczególnie cieszymy się z pozytywnych opinii pacjentów, dzięki którym uznano nasz Szpital za bezpieczny, w którym warto się leczyć.

Opracowała:  mgr Janina Lenda-Michałowska

0001(1)