logo(1)

logo2019

Szpital przyjazny Pacjentowi i środowisku

szukaj:

szpital z lotu ptaka


 

Pacjencie, nie stój

w kolejce!

Zarejestruj się do lekarza przez internet

mpi
W MPI znajdziesz wyniki
swoich badań laboratoryjnych,
RTG oraz dokumentację medyczną
 

 

Gdzie się leczyć w czasie COVID-19

Poradnik dla pacjentów korzystających z teleporad


 

Przechwytywanie(7)

Zapraszamy do bezpłatnego aktywowania Internetowego Konta Pacjenta (IKP)

w Przychodni przy Okrzei

czytaj więcej>>


 

Od dnia 02 stycznia 2020 r. Rejestracja Telefoniczna do Poradni Specjalistycznych czynna jest w godz. 08.00 - 15.30

 


 


Akcja Poboru krwi w powiecie ostrowskim

czytaj więcej>>

 


Usługi komercyjne SPZZOZ

informacja

Komunikat NFZ dla pacjnetów

Poradnik dla pracowników medycznych i aptekarzy
 


tip_baner_maly

 

UE_EFRR_rgb-1

 
 
 

  

 

 

 

 
 

 

 

 

 

SPZZOZ w Ostrowi Mazowieckiej prowadzi profile na portalach społecznościowych w celu informowania zainteresowanych osób o wydarzeniach związanych z placówką, umożliwia ich komentowanie oraz wyrażanie opinii, co przekłada się na kierunki funkcjonowania placówki i stanowi prawnie uzasadniony interes administratora. Podstawą przetwarzania danych może być również zgoda osoby, której dane dotyczą – wówczas może być wycofana w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem.
SPZZOZ w Ostrowi Mazowieckiej jest administratorem danych osobowych osób korzystających z fanpage lub aplikacji Messenger, która umożliwia bezpośrednią komunikację z zarządzającym fanpage’m. Przez kliknięcie „lubię to”, albo obserwowanie, czy follow’anie współadministratorem danych staje się również dany portal społecznościowy, któremu zostaje przekazany adres IP i identyfikator przeglądarki użytkownika. Portale społecznościowe również zobowiązane są do realizacji praw osób, których dane dotyczą zgodnie z przepisami RODO. Więcej informacji na ten temat można znaleźć pod adresami:
1.    https://www.facebook.com/about/privacy/update ,
2.    https://twitter.com/en/privacy .
SPZZOZ w Ostrowi Mazowieckiej realizuje żądania dostępu do danych, sprostowania, sprzeciwu, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Dane przetwarzane są do czasu ich usunięcia przez użytkownika lub administratora. SPZZOZ w Ostrowi Mazowieckiej realizuje wskazane prawa w zakresie, w jakim pozwalają na to możliwości konta właściciela profilu. SPZZOZ w Ostrowi Mazowieckiej ma możliwość dostępu do Państwa wizerunku, oraz danych udostępnionych przez Państwa na swoim profilu.
Korzystanie z fanpage jest dobrowolne, z obserwowania i polubienia można zrezygnować w każdym czasie. Użytkownik musi mieć także świadomość, że jego aktywność w postaci komentarzy i zaznaczonych reakcji powoduje dostępność jego danych dla innych użytkowników portalu w zakresie określonym przez ustawienia prywatności.
W razie wątpliwości prosimy o kontakt z SPZZOZ w Ostrowi Mazowieckiej, ul. Duboisa 68, 07-300 Ostrów Mazowiecka, tel. 29 746 37 11 do 18, lub z Inspektorem Ochrony Danych na adres mailowy iod@szpitalostrowmaz.pl . Osobie, której dane dotyczą, w sytuacji przetwarzania danych niezgodnie z prawem przysługuje również prawo do wniesienia skargi do Prezesa UODO, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa.

O szpitalu   |   Usługi  |   Informacje   |   Publikacje   |   Kontakt   |   Zamówienia Publiczne   |   BIP 

0001(1)

© Wszelkie prawa zastrzeżone SPZZOZ w Ostrowi Mazowieckiej

Administracja witryną InfaMed

              Projekt, CMS, hosting - Maxus Net Communications 2007

statystyka