logo(1)

logo2019

Szpital przyjazny Pacjentowi i środowisku

szukaj:

szpital z lotu ptaka


 

Pacjencie, nie stój

w kolejce!

Zarejestruj się do lekarza przez internet

mpi
W MPI znajdziesz wyniki
swoich badań laboratoryjnych,
RTG oraz dokumentację medyczną
 

 

Gdzie się leczyć w czasie COVID-19

Poradnik dla pacjentów korzystających z teleporad


 

Przechwytywanie(7)

Zapraszamy do bezpłatnego aktywowania Internetowego Konta Pacjenta (IKP)

w Przychodni przy Okrzei

czytaj więcej>>


 

Od dnia 02 stycznia 2020 r. Rejestracja Telefoniczna do Poradni Specjalistycznych czynna jest w godz. 08.00 - 15.30

 


 


Akcja Poboru krwi w powiecie ostrowskim

czytaj więcej>>

 


Usługi komercyjne SPZZOZ

informacja

Komunikat NFZ dla pacjnetów

Poradnik dla pracowników medycznych i aptekarzy
 


tip_baner_maly

 

UE_EFRR_rgb-1

 
 
 

  

 

 

 

 
 

 

 

 

 

SPZZOZ w Ostrowi Mazowieckiej prowadzi profil na portalu społecznościowym Facebook w celu informowania zainteresowanych osób o wydarzeniach związanych z placówką, umożliwia ich komentowanie oraz wyrażanie opinii.

SPZZOZ w Ostrowi Mazowieckiej jest administratorem danych osobowych osób korzystających a fanpage lub aplikacji Messenger, która umożliwia bezpośrednią komunikację z zarządzającym fanpage’m. Przez kliknięcie „lubię to” współadministratorem danych staje się również portal społecznościowy Facebook, który także jest zobowiązany do realizacji praw osób, których dane dotyczą zgodnie z przepisami RODO. Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez Facebook można znaleźć pod adresem https://www.facebook.com/about/privacy/update .

W przypadku „polubienia” profilu SPZZOZ na Facebooku dane osobowe użytkownika mogą być przekazane do państwa trzeciego albo organizacji międzynarodowej. Facebook przystąpił do porozumienia w sprawie Tarczy Prywatności UE-USA, a zgodnie z decyzją Komisji Europejskiej z dnia 12 lipca 2016 r. IP/16/216 przekazywanie danych osobowych do podmiotów z siedzibą w Stanach Zjednoczonych, które przystąpiły do ww. porozumienia, zapewnia odpowiedni stopień ochrony danych osobowych, zgodnie z art. 45 RODO.

SPZZOZ w Ostrowi Mazowieckiej realizuje żądania dostępu do danych, sprostowania, sprzeciwu, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Dane przetwarzane są do czasu ich usunięcia przez użytkownika lub administratora.

Korzystanie z fanpage jest dobrowolne, z obserwowania i polubienia można zrezygnować w każdym czasie. Użytkownik serwisu musi mieć także świadomość, że jego aktywność w postaci komentarzy i zaznaczonych reakcji powoduje dostępność jego danych dla innych użytkowników portalu w zakresie określonym przez ustawienia prywatności.

O szpitalu   |   Usługi  |   Informacje   |   Publikacje   |   Kontakt   |   Zamówienia Publiczne   |   BIP 

0001(1)

© Wszelkie prawa zastrzeżone SPZZOZ w Ostrowi Mazowieckiej

Administracja witryną InfaMed

              Projekt, CMS, hosting - Maxus Net Communications 2007

statystyka