Szpital przyjazny Pacjentowi i środowisku

Pacjencie, nie stój w kolejce!

Zarejestruj się do lekarza przez internet

mpi
W MPI znajdziesz wyniki
swoich badań laboratoryjnych,
RTG oraz dokumentację medyczną

Od dnia 02 stycznia 2020 r. Rejestracja Telefoniczna do Poradni Specjalistycznych czynna jest w godz. 08.00 - 15.30

Usługi komercyjne SPZZOZ

cennik

MOBILNE STANOWISKO NFZ

MOBILNY NFZ OSTROW MAZ GRUDZIEN-1(1)

Komunikat NFZ dla pacjnetów

Poradnik dla pracowników medycznych i aptekarzy

tip_baner_maly

Przyjęcie do szpitala

Zestaw dokumentów niezbędnych przy przyjęciu do szpitala:

1. Skierowanie od lekarza (nie jest wymagane od pacjentów w stanach bezpośredniego zagrożenia zdrowia lub życia oraz od kobiet zgłaszających się do porodu).

1. Dowód tożsamości z numerem PESEL (dowód osobisty, paszport, prawo jazdy) – w celu weryfikacji ubezpieczenia w systemie e-WUŚ.

W przypadku, gdy e-WUŚ „pokazał” czerwone światło, a jednocześnie osoba jest pewna, że posiada aktualne ubezpieczenie konieczne będzie złożenie pisemnego oświadczenia. Wskazane jest posiadanie dokumentu potwierdzającego prawo do bezpłatnych świadczeń zdrowotnych.

1. Dokumentacja medyczna istotna dla podejmowanego leczenia szpitalnego (wyniki badań  lekarskich, badań dodatkowych – laboratoryjnych i obrazowych, ostatnie karty wypisowe ze szpitala lub inne ważne dokumenty dot. stanu zdrowia, jeżeli są posiadane).

1. Listę z nazwą i dawkowaniem przyjmowanych leków.

0001(1)