W dniu 6 grudnia 2018r. odbędzie się posiedzenie Rady Społecznej

05.12.2018

00:00

W dniu 6 grudnia 2018r. bezpośrednio po Sesji Rady Powiatu Ostrów Mazowiecka (która zacznie się o godz. 13,00), w siedzibie Starostwa odbędzie się posiedzenie Rady Społecznej
czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

szukaj:


 

 ----------------------------------------------------------------------------------
 
 
----------------------------------------------------------------------------------
 

 Ogólnopolski Konkurs

 "Uzdrowić Szpitale"

 
 
 
 
   
 
UE_EFRR_rgb-1
 
 
 
 
 
 
             
       
   Galeria - Szpital w obiektywie
 
 
 
 

 

 

ODWIEDZINY W SZPITALU

(Wyciąg z Informatora dla Pacjentów)

1. W Szpitalu odwiedziny pacjentów odbywają się codziennie w godzinach od 600 do 2200 bez potrzeby uzyskania czyjejkolwiek zgody, z wyjątkiem Oddziału Intensywnej Terapii, gdzie rodzina i osoby bliskie mogą odwiedzać pacjenta po uzyskaniu zgody Ordynatora Oddziału lub lekarza upoważnionego. W Oddziale Ginekologiczno-Położniczym odwiedziny odbywają się w godz. od 14:00 do 17:00. Zakaz odwiedzin w oddziale położniczym przez dzieci do lat 14-tu.

 

 1. Chory może przyjmować odwiedzających nie więcej jednak niż dwie osoby jednocześnie z wyjątkiem oddziału położniczego, gdzie chora może przyjmować jedną osobę odwiedzającą.

   

 2. W czasie odwiedzin chory powinien dbać, aby osoby odwiedzające go nie zakłócały swoim zachowaniem ciszy i porządku szpitalnego.

   

 3. Zabrania się osobom odwiedzającym uprawiania gier hazardowych (np. gry w karty o pieniądze itp.), używania napojów alkoholowych, palenia tytoniu oraz zajmowania się handlem na terenie Szpitala.

   

 4. Osoby odwiedzające chorych w Oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii, salach pooperacyjnych i Sali wybudzeń, obowiązuje fartuch ochronny, który znajduje się w miejscu dostępnym dla odwiedzających.

   

 5. W przypadku zagrożenia epidemiologicznego lub ze względu na warunki przebywania innych osób chorych w Szpitalu, Dyrektor Szpitala lub upoważniony lekarz może ograniczyć prawo pacjenta do kontaktu osobistego z osobami z zewnątrz, w tym do sprawowania opieki przez osoby bliskie lub inne wskazane przez pacjenta.

 

 

O szpitalu   |   Usługi  |   Informacje   |   Publikacje   |   Kontakt   |   Zamówienia Publiczne   |   BIP 

 

© Wszelkie prawa zastrzeżone SPZZOZ w Ostrowi Mazowieckiej

Administracja witryną InfaMed

              Projekt, CMS, hosting - Maxus Net Communications 2007

statystyka